مشاهده خبر
تاریخ ایجاد: چهارشنبه 10 تیر 1398 تعداد بازدید: 42 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: fn345261
گزارش بازار

بازار امروز در ادامه ی رشد دیروز باعث شد شاخص کل  با 906 واحد مثبت  مجددا به کانال 249 هزار واحدی برگردد. 


#گزارش_روزانه_بازار چهارشنبه 19 تیر 98
تلاش شاخص برای عبور از سد 250 هزار واحد ...
امروز بازار در ادامه ی رشد دیروز به سمت صعود رفت و موجب شد شاخص کل بارشد 906 واحدی مجددا به کانال 249 هزار واحدی وارد شود . همزمان با ادامه ی ارسال گزارش  شرکت ها و برگزاری مجامع روند بازار درحال شکل گیری درست و منطقی میباشد .همانطور که مطلع هستید شاخص در این اواخر حوالی همین جاها نوسان میکند و یه جورایی عدد 250 هزار براش مقاومت معتبری شده است و همچنان سعی در فتح اون و عبور ازش رو در برنامه اش دارد .این روزها رایزنی های سیاسی در جهت حفظ باقیمانده ی برجام در حال انجام است هرچند که خیلی نمیتوانیم به روند اون خوش بین باشیم ولی به نظر فاز بازار بااخبار اون تاثیر مثبت میگیرد و به دنبال بهونه هایی برای رشد میباشد . ازبین اخبار واطلاعاتی که هرروز به بازار مخابره میشوند فعلا وزن داده شده از طرف بازار به اخبار مثبت بیشتر و به نوعی گوش شنیدن اخبار منفی روندارد و دوست دارد مداوم شنونده سیگنال های خوب و دلگرم کننده باشد . مجددا توصیه به شما عزیزان ویرایش سبدتون و چیدن اون با سهم های بافاند خوب و کم ریسک میباشد تا در صورت هر گونه اصلاحی باحداقل تغییر ممکن مواجه شوید امیدواریم  هفته آینده  هفته ای همراه با اتفاقات خوب برای همه مون باشد ...انشاالله
مروری بر بازار امروز....

★ گروه بانک 
امروز سهم های بزرگ این گروه در تعادل بودند و سهم هایی مانند پست -پارسیان - دی و ملل ضمن قرار داشتن در مدار مثبت با صف خرید همراه شدند . 

★ گروه خودرو 
 امروز این گروه مورد اقبال بازار قرار گرفت و عموم سهم هایش در مدار مثبت و صف خرید قرار گرفتند . مانند سایپا - خودرو - خلنت - خچرخش و خگستر و خدیزل . 

★ گروه فلزات 
بیشتر سهم های بزرگ این گروه در مدار منفی بودند و سهم هایی مانند میدکو -فولای - فجر - فنورد و فروس با نوسانات مثبت و صف خرید همراه شدند . 

★ گروه معدن 
امروز سهم ومعادن بازگشایی شد و تقریبا حدود 425 تومان نوسان میکرد .سایر سهم ها درنوسانات مثبت در حال معامله بودند .

★ گروه نفت و پالایش 
روند خاصی رو نداشتند بجز شسپا که در درصدهای مثبت بالا و صف خرید قرا گرفت . 

★ گروه سیمان 
بیشتر سهم ها در مثبت بودند سوای ازاون سبزوا - سنیر - سرود - سپاها و سبجنو دارای صف خرید هم بودند . سهم های سصوفی - سهگمت - سدشت - ساربیل و ساروم در منفی معمله میشدند .

★ گروه ساختمان 
بیشتر در مثبت حرکت میکردند . سهم هایی مانند وساخت - ثعمرا - ثشرق و آذر دارای صف خرید هم بودند . کرمان و ثامان در منفی و صف فروش قرار گرفتند . 

★ گروه غذا
امروز هم این گروه مثبت بودند ونمادهایی مانند غشهداب ، غالبر ، غچین ، غبهنوش ، غویتا ، بهپاک ، غمارگ و غشان در صف خریدهم بودند. سهم های غدشت ، غفارس و غشهد در مدار منفی بودند . 

★ گروه زراعت و دام 
فکا ، شریف ، گلدشت ، بیناو تلیسه در نوسانات مثبت بودند و صف خرید داشتند . کشت و شگزا و پارس در مدار منفی معامله میشدند .

★ گروه دارو 
سهم هایی مثل زهراوی ، ددام ، دفارا و سبحان در مدار منفی معامله میشدند و سهم هایی مانند تولید ، بالک ، ریشمک ، سبحا ، جابر ، پارس و دشیمی مثبت بودند ودردرصدهای بالا معامله میشدند ، پخش با رشدی بیش از 10 درصد روبرو بود .
printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد