مشاهده خبر
تاریخ ایجاد: سه شنبه 03 شهریور 1398 تعداد بازدید: 26 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: fn345261
#گزارش بازار

رشد 2510 واحدی شاخص کل و ورود به کانال 285000


#گزارش_روزانه_بازار  سه شنبه  12 شهریور 98
استارت مجدد شاخص ...
دوستان درود بر شما روز تون بخیر 
بازار امروز بعد شوک دیروز ادامه ی روند صعودیش را در پیش گرفت و با عملکردی خوب باعث شد شاخص کل 2510 واحد رشد کرده و مجددا وارد کانال 285000 واحدی شود .همانطور که از اواخر بازار دیروز مشخص بود روند نزولی بازار تغییر پیدا کرد و با افزایش تقاضا در سمت خریداران به مدار مثبت و صعودی برگشت . در گزارش روز گذشته خدمتتان عرض کردیم روند رو به رشد بازار ادامه دار خواهد بود و اگر در این مسیر دچار اصلاحی هم بشود نباید نگرانی خاصی نباید داشته باشیم . امروز سهم های بنیادی بیشتر مورد توجه قرار گرفتندو به همین دلیل رشد شاخص کل را بهتر شاهد بودیم . کلیت بازار به دنبال بهانه هایی برای صعود بود ودر این میان اقبال بیشتر با سهم هایی بود که در این اواخر رشد نکرده و یا کمتر رشد کرده بودند . باتوجه به اینکه عوامل بیرون بازار تقریبا در شرایط متعادلی قرار دارند میتوان به ادامه رشد شاخص امیدوار بود . 

*درادامه مروری بر بخش هایی از بازار خواهیم داشت ...

1- گروه بانک
امروز سهم های این گروه مجددا معاملات پر حجمی را داشتند ,#وتجارت #وبصادر با حجم ها بالا در پی شکستن مقاوتشان هستند که در صورت عبور اهداف خوبی را خواهند دید . #دی در ادامه ی روندش از منفی به مثبت رسید و با حجم 146 م در قیمت 4200 ریال نوسان داشت .

2- گروه خودرو 
سهم ها ی خودروساز بجز #خودرو برمدار منفی بودند . از سهم های قطعه ساز هم که در مسیر مثبت حرکت میکردند میتوان #ختراک #خفنر #خموتور و #خپویش را نام برد که البته دو مورد آخر کم عرضه هستند .

3- گروه فلزات 
روز خوب فولادی ها , بیشتر سهم ها  در نوسانات مثبت بودند #فولاد با خبر افزایش سرمایه 62% از محل انباشته در اواخر بازار به سمت مثبت کامل و صف رفت و حجم خوب 177.5 م را بدست آورد . #فلوله #فسرب و #فرآور که قبلا همم مورد اشاره بوده اند امروز دارای صف خرید شدند .

4- گروه معدن 
این گروه شرایط متعادلی را داشتند . #کمنگنز طبق پیش بینی در برگشت از اصلاح روند صعودیش را در پیش گرفت . #ومعادن و #کنور برای بلند مدت میتوانند مناسب باشند.

5- گروه فرآورده های نفتی 
این گروه هم معاملات روانی را داشتند .#شپنا #شتران و #شاوان از سهم ها ی کم ریسک هستند . #شبندر و #شبریز میتوانند برای بررسی بیشتر مطرح باشند .

6- گروه محصولات شیمیایی 
سهم های مثبت این گروه بیشتر بودند #شلعاب #شکلر #شیراز #شگل جزو اشاره شده ها هستند که مجددا یادآوری میشوند. #تاپیکو برای بلند مدت مورد خوبی میتواند به حساب بیاید .

7- گروه سیمان 
در اینجا هم سمت مثبت و هم سمت منفی را داشتیم . #سدور #سصوفی #سشرق را همچنان رصد نمایید . #سفانو را هم در واچ لیست داشته باشید بد نیست .

8- گروه ساختمان 
اکثریت سهم های این گروه در نوسانات منفی بودند . #کرمان کماکان امروز هم سبزرنگ و دارای صف خرید بود .

9- گروه غذا 
برای این گروه بازم هم توصیه به توجه بیشتر داریم .#غپینو #غشاذر #غگرجی جزو سهم های معرفی شده هستند که به نظر بتوانند به راه شان ادامه دهند .

10- گروه دارو 
سبزرنگی در سهم های این گروه امروز عمومیت داشت . #دبالک #دابور #دارو #داسوه و #دتماد از سهم های نسبتا بهتر هستند . سایر سهم های این گروه نیز برای پیگیری مناسب هستند .

11- گروه رایانه 
خوب این گروه را توصیه داریم بیشتر مدنظر باشند . #مرقام #رکیش #مداران برای گزینه میتوانند خوب باشند .

12- گروه بیمه 
این گروه شرایط بیشتر مثبتی راداشت . #ودی در بازگشایی از افشای اطلاعات با رشد بیش از 8% روبرو شد و با حجم کم سابقه ی بیش از 108 م  معاملات خوبی را پشت سر گذاشت .
printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد