مشاهده خبر
تاریخ ایجاد: یک شنیه 08 شهریور 1398 تعداد بازدید: 44 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: fn345261
#گزارش بازار

رشد 2130 واحدی امروز شاخص کل و ورود به نیمه ی دوم کانال 296000


#گزارش_روزانه_بازار  یکشنبه 17 شهریور 98 
گا به گام به سمت قله ی 300 هزار 
دوستان و همراهان گرامی درود بر شما روزتان بخیر 
با عرض تسلیت به مناسبت ایام تاسوعا و عاشورای حسینی گزارش امروزمان را آغاز میکنیم :
خوب , بازار همچنان می تازد و چیزی جلودارش نیست . به نظر تا هدف 300/000 گامی بیش نمانده است . شاید تا همین چند وقت قبل وقتی میخواستیم تارگت شاخص کل را پیش بینی کنیم در گفتن یکچنین اعدادی جانب احتیاط را رعایت میکردیم ولی حالا میبینیم که همه چیز حکایت از ادامه ی روند صعودی بوجود آمده دارد . هرروز بر خیل عظیم مشتریان جدید برای ثبت نام و ورود به بازار سرمایه , افزوده میشود و اشتیاق متقا ضیان سرمایه گذاری در این بازار بیشتر و بیشتر میشود . بله ما هم مانند دیگر کانال ها مستمرا عرض کرده ایم که روند رو به رشد بازار سهام  کماکان ادامه دارد و علی رغم شرایط موجود خارج از بازار و بودن نوسان در اخبار خوب وبد , سهامداران دارند کار خودشان را انجام میدهند و بیشتر به اخبار بنیادی شرکت ها و گزارشات آنها اهمیت میدهند که البته کاری به مراتب بهتر از پرداختن به شایعات بی اساس که بجز ایجاد دلهره و نگرانی چیزی را به همراه نخواهد داشت , میباشد . برای این دو روز قبل از تعطیلات پیش رو راندمان بسیاری خوبی را از بازار شاهد بودیم , امیدواریم روز پایانی هفته هم به همین منوال باشد ...انشاالله ...

* در ادامه مروری بر بخش هایی از بازار امروز خواهیم داشت ....

1- گروه بانک 
امروز روز نسبتا بهتری برای این گروه بود . حجم ها بالا در سهم  های #ونوین #وپارس و #وکار را باید توجه کرد . 

2- گروه خودرو 
بجز چند تا سهم قطعه ساز روزی بسیار خوب برای خودرویی ها . عموم مثبت ها به صف خرید هم رسیدند . #خودرو  به نظر حرکتش را شروع کرده باشد. #خزامیا #ختوقا #خگستر از مورد توجه ها بودند .

3- گروه فلزات 
امروز این گروه متعادل بودند . #ذوب از آن حجم های خوبش را زد , بیش از 200 م . بله #فلوله بعد از کنده شدن از 1000 در راه رسیدن به تارگت 2000 میباشد  . با رشد 10 % امروز به حدود 1700 رسید . #فرآور را هم مد نظر داشته باشد بد نیست ,  قبلا اشار داشته ایم .

4- گروه نفت و پالایش 
گروهی به رنگ کاملا سبز و صفوف خرید تقریبا همگانی . #شاوان را در قیمت های حدود 2500 توصیه میکردیم امروز در قیمت 3900 بیش از 300 هزار سهم عرضه نشد .#شتران و #شبریز را هم که تکراری تایپ میکنیم .

5- گروه سیمان 
از این سهم های خوبی را میتوان انتخاب کرد . امروز سهم مثبت و دارای صف خرید کم نداشتند .#سدور #سهگمت #سبزوا #سبهان (10% رشد) را پیشتر توصیه کرده بودیم .

6- گروه ساختمان 
این گروه همچنان مورد استقبال سهامداران است . #وساخت #ثشاهد #ثتران و #ثنوسا بر روی مدار مثبت و صعود هستند .

7- گروه غذا 
خوب ! گروهی واقعا خوردنی ! جددا  چه میکنند  این سهم های غذایی ... کم ندارند سهم سبز و صف خریدی ! #غمارگ را از قیمت های حدود 570  اشاره داشتیم ,  #غگرجی #غشهد و  #غالبر  از جمله خوب ها هستند . #غنوش ظرف مدت 1/5 ماه گذشته بیش از 250 % رشد داشته و خوب بله براحتی هم گیر نمی آمده است .

8- گروه دارو 
سهم های این گروه کماکان بر مدار مثبت و صفوف خرید هستند . راستش لزومی نمیبینیم  همه ی سهم ها را نام بریم فقط محض یادآوری #دزهراوی #دبالک #داسوه و #دابور را اشاره میکنیم .

9- گروه حمل ونقل 
معاملات سهم های این گروه را مد نظر داشته باشید . #حفرس حجم خوی بیش از 105 م را داشت . #توریل #حکشتی و #حسینا را میتوان بیشتر پیگیری نمود .

10- گروه لیزینگ 
روز خوبی را هم سهم های این گروه بجز #وایران داشتند . #ولساپا #ولیز #ولغدر و #ولملت را تکراری برای مدنظر قرار دادن اشاره میکنیم .

11- گروه بیمه 
سهم های گروه بیمه هر دو سمت مثبت و منفی را داشتند . #البرز مجددا در مسیر صعود قرار گرفته است . #اتکام و #پارسیان هم با صف خرید همراه بودند .

12 - گروه شرکت های بورسی 
بعضی از سهم های این گروه در این اواخر مورد اقبال از طرف سهامداران قرار گرفته اند . #کالا #تنوین و #لوتوس را پیگیری نمایید احتمالا خوب باشند . #کالا بعد از چند روز داشتن صف خرید امروز حجم بالای را انجام داد که میتوان این جابجایی را نشان خوبی از ادامه ی روندش به حساب آورد .
printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد