مشاهده خبر
تاریخ ایجاد: چهارشنبه 11 شهریور 1398 تعداد بازدید: 33 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: fn345261
#گزارش بازار

رشد 3200 واحدی شاخص کل  و رسیدن به کانال 300 هزار واحد 


#گزارش_روزانه_بازار چهارشنبه 20 تیر 98
70 واحد مانده به تاچ 300000 واحد برای شاخص.....
دوستان گرامی درود برشما روزتان بخیر 
بله !راندمانی بسیار خوب برای بازار در یک روز بین تعطیل . امروز هم بازار گل کاشت و با روندی عالی موجب شد تا شاخص کل به رشد 3200 واحدی دست پیدا کرده و تقریبا به کانال 300000 هزار واحد برسد . بالاخره پیش بینی ها برای فتح قله ای بسیار سخت ، در حال به وقوع پیوستن است و همه چیز محیا شده تا روزهای طلایی برای این بازار یکی پس از دیگری از راه برسند و کام سهامداران را شیرین نمایند. افزایش تقاضا در گروه های  مختلف و عمومیت سبز رنگی در سهم های آنها ، شرایط خیلی ایده الی را بوجورآورده است . در مقدمه ی امروز صحبت زیادی را برای گفتن نداریم ، امیدواریم هفته ی آینده که فشار فروش تا حد زیادی به دلیل تسویه حساب اعتبارات شرکت های کارگزاری ، زیاد خواهد شد ، تاثیر منفی ای را برروی روند فعلی بازار نداشته باشد و بتوانیم به سلامتی از سد 300 هزار واحد شاخص عبور کنیم ، انشاالله....


*در ادامه مروری کوتاه بر بازار امروز خواهیم داشت .....

1- گروه #بانک 
امروز کلیت این گروه در درصد مثبت بالا و صفوف خرید قرار داشتند . # وپاسار #وپست #دی # وسینا # وکار دراین شرایط بودند .

2- گروه #خودرو 
سهم های این گروه نه تنها سبزرنگ بودند بلکه عموما در صف خرید معامله میشدند . #خودرو استارت خوبی را زده است و #خساپا هم امروز به این روند محلق شد ، از سهم های خوب گروه خودرو ، پیشتر #ختوقا #خگستر #خشرق را اشاره داشته ایم .

3- گروه #فلزات 
بجز چندتا سهم مانند #فلوله #فاسمین #فایرا و #کیمیا ، بقیه روند متعادلی را داشتند . سهم #ذوب این اواخر مجددا منفعل شده ولی به نظر سهام داریش بتواند سود خوبی را نصیب سهامدارانش بکند .

4- گروه #معدن 
از این گروه کماکان میتوان روی سهم های خوب بنیادیش حساب کرد. #کمنگنز را از قیمت حدود 1600 توصیه میکردیم ، امروز به 2630 رسیده است .

5- گروه #سیمان 
بجز یک مورد (سیلام ) ، بقیه سبزپوش و تقریبا همه دارای صف خرید شدند ، بله ! روزهایی به یادماندنی از گروه سیمان . #سدور #سشرق #سخوز و البته #سگهمت از مورد توجه های این گروه هستند .

6- گروه #ساختمان 
در این گروه هم اوضاع به همین منوال بود . حجم های بالا در سهم هایی مانند #ثمسکن #ثعمرا و #ثفارس قابل ملاحظه بود ، #ثپردیس و #ثغرب را هم قبلا ذکر کرده ایم .

 7- گروه #غذا 
گروهی با اکثریت سهام مثبت و صف خرید. # غبشهر #غگرجی #غشهد #غالبر و بازهم #غمارگ را مد نظر داشته باشید ، غمارگ به سمت تارگت 1000 در حرکت است .

8- گروه #زراعت_دام
واقعا این گروه جزو گروهای خوب این روزهای بازار هست و سهم سبزرنگ کم ندارد . #زفکا را در قیمت 1500 پیشنهاد داشتیم امروز حدود 1870 بود . #زدشت قیمت زیر 700 صحبتش را کردیم امروز 907 بود ، بقیه هم مانند #زکشت #زشریف و #زماهان جزو کم ریسک ها بوده و هستند .

9- گروه #بیمه 
خاطرتان باشد زمانیکه از #البرز #ودی و #دانا در گزارش هامون صحبت میکردیم ، ودی 215 و البرز 160 شده بود و امروز به حدود 350 و 260 رسیده اند. #کوثر و #اتکام را اشاره داشته ایم .

10- گروه #دارو 
بله ! گل سرسبد گروه های امروز بازار ! بیشترین تعداد سهم سبزرنگ و دارای صف خرید ، این گروه را به نگینی درخشان تبدیل کرده است. گروه دارو را امروز باید اینطور توصیف کنیم : همه سبز و عموما صف خرید بجز # دپارس # پخش و # درازک . 
#دبالک #داسوه #دسبحان #دسانکو از مجموعه ی خوب ها بودند .

11- گروه #پالایشگاه
این گروه همچنان در کانون توجه سهامداران است ، #شاوان #شتران و امروز #ونفت عملکرد خوبی را داشتند . # شپنا # شبریز و # شبندر به نظر هنوز میتوانند روبه جلو باشند .

12- گروه #پتروشیمی
در این گروه امروز هر دو مسیر صعود و نزول را داشتیم . #شلعاب به تارگت 1000 رسید . #شگل و #کرماشا را هم عرض کرده بودیم . #پارس امروز روند خوبی را نشان داد و در قیمت 4600 به صف خرید هم نشست ، به نظر بتواند گزینه ی خوبی برای بلند مدت باشد ، قبلا اشاره شده است .
printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد