مشاهده خبر
تاریخ ایجاد: شنبه 12 مهر 1398 تعداد بازدید: 48 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: fn345261
#گزارش بازار

#گزارش_روزانه_بازار شنبه 20 مهر 98 
پرش 9000 واحدی شاخص .....
دوستان و همراهان گرامی درود بر شما و روزتان بخیر 

امروز بازار بسیار خوب شروع کرد و در ادامه هم باروندی بهتر یک روز عالی را پشت سر گذاشت . حاصل این عملکرد بازار رشد 9000 واحدی شاخص کل بود که بازم هم برگ زرینی شد در کارنامه ی شاخص . اقبال معامله گران به نمادهای بزرگ و بنیادی بازار و نیز بوجود آمدن امیدواری بیشتر در سمت خریداران موجب بالا رفتن سطح تقاضای عمومی شده و شرایط را برای ادامه ی صعود شاخص و برگشت روند مثبت به بازار فراهم نموده است . همانطور که در گزارش های قبل هم اشاره داشته ایم روند کلی بازار صعودی و همراه با اصلاح های مقطعی میباشد و لذا در روزهای منفی نباید نگرانی بیش از حد داشته باشیم . سطحی که بازار و شاخص آن در حال حاضردر  آن قرار دارد به لحاظ تکنیکالی از اهمیت بالایی برخوردار است و گذر از آن میتواند ادامه ی روند صعودی را تسهیل نماید . ما همچنان پیش بینی میکنیم  این شرایط استمرار داشته و انرژی لازم برای این روند مهیا باشد . 
درادامه مروری بر بخش هایی از بازار خواهیم داشت ....

1- گروه #بانک 
امروز روند عمومی در نمادهای این گروه مثبت بود و در نمادهای بزرگ مانند #وبصادر #وتجارت و #وپاسار با افزایش تقاضا روبرو  بودند . نماد #ونوین با اقبال مجدد از طرف معامله گران با صف خرید همراه شد .

2- گروه #خودرو 
امروز در گروه خودرو  سبزپوشی مجدد را دربیشتر نمادها را داشتیم و در نمادهای بزرگ هر چند دارای نوسان قیمتی زیاد بودیم ولی در کل روند مثبت را شاهد بودیم . از نمادهای خوب امروز میتوان به #خریخت #خکار #خزامیا #خاهن و #خکار اشاره کرد .

3- گروه #فلزات 
روز خوبی را این گروه پشت سر گذاشت و نمادهای بزرگ گروه مانند #فولاد #فملی و #فخوز و همچنین در سایر نمادها مانند #هرمز #کاوه و #فایرا با روند مثبت و صفوف خرید روبرو بودیم .

4- گروه #معدن 
نمادهای این گروه بجز #کدما  بر مدار مثبت قرار داشتند و دارای صف خرید هم شدند . #ومعادن با حجم بالای بیش از 74 میلیون روز معانلاتی خوبی را داشت . در سایر نمادها هم مانند #تاصیکو #کگل #کچاد و #کنور شرایط فوق را داشتند .

5- گروه #نفت_پالایش 
امروز در نمادهای این گروه هم سبزپوشی همگانی و صفوف خرید را داشتیم . به دنبال خبر کاهش نرخ خوراک شرکت های پالایشی , نمادهای این گروه در کانون تقاضای معامله گران قرار گرفتند .

6- گروه #شیمیایی 
همین شرایط را در نمادهای این گروه برقرار بود و بجز نمادهای #شفارس و #شسینا  سایر نمادها بر مدار مثبت و دارای صف خرید شدند . مانند #تاپیکو #پارسان #شفن و #شپدیس . نماد #شدوص در بازگشایی با رشد 10 % ی روبرو شد .

7-  گروه #سیمان 
هرچند امروز در این گروه نمادهای قرمزرنگ را هم داشتیم ولی در بیشتر نمادها روند مثبت و در تعدادی همراه با صف خرید بودیم . مانند #ستران #سرود #سبجنو و #سمازن از نمادهای خوب بودند .

8- گروه #ساختمان 
در نمادهای گروه ساختمان هم بهبود روند معاملاتی را شاهد بودیم  و علی رغم نوساناتی که تعدادی ا زنمادها مانند #ثنوسا  #وساخت  با آن روبرو بودند ولی درکل اوضاع خوب بود . #ثشرق #ثاخت #آ_س_پ و #ثباغ از قابل توجه ها بودند .

9- گروه #غذا 
روند مثبت و تشکیل صفوف خرید تاحد زیادی یه نمادهای این گروه برگشته بود و اکثریت آنها افزایش تقاضا را داشتند . #غگلپا #غمارگ #غگرجی #غمهرا و #غگلستا از قبل مورد اشاره بوده اند .

10- گروه #دارو 
امروز صفوف فروش در بیشتر نمادهای این گروه جمع آوری شدند و بازهم در تعدادی از آنها مجددا صف فروش تشکیل شد مانند #دالبر #دبالک #دزهراوی #درازک و از آنطرف نمادهایی مانند #دکپسول #درهآور #دسینا و #دکپسول افزایش تقاضا و تشکیل صفوف خرید را داشتند .
printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد